Want to use the app instead?
ProTrainer
Tjejträning
13 x Appointments
General
Sunday, May 8, 2022 - Sunday, September 11, 2022
Tjörns Golfklubb RÄVLANDA 121 471 93 KÅLLEKÄRR Sweden
SEK
0.00
Sign up
1. Sunday, May 8, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
2. Sunday, May 15, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
3. Sunday, May 22, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
4. Sunday, May 29, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
5. Sunday, June 5, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
6. Sunday, June 12, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
7. Sunday, June 19, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
8. Sunday, June 26, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
9. Sunday, August 14, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
10. Sunday, August 21, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
11. Sunday, August 28, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
12. Sunday, September 4, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
13. Sunday, September 11, 2022 6:00 PM - 6:55 PM
Session Description
About the Pro
Pro Expertises
Pro Locations

Träning Söndag eftermiddag 18:00 till 18:55.

Träningen riktar till tjejer som gillar golf. Här vill vi skapa en miljö där våra tjejer gillar att vara.

Kostnad för träningen faktureras av Tjörns Golfklubb och träningen kostar 300 kr för hela säsongen.