Want to use the app instead?
Veckoträning yngre juniorer
14 x Appointments
General
Thursday, May 4, 2023 - Thursday, September 14, 2023
Tjörns Golfklubb Nösnäsliden 107 44453 Stenungsund Sweden
SEK
0.00
Sign up
1. Thursday, May 4, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
2. Thursday, May 11, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
3. Thursday, May 18, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
4. Thursday, May 25, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
5. Thursday, June 1, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
6. Thursday, June 8, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
7. Thursday, June 15, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
8. Thursday, June 22, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
9. Thursday, June 29, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
10. Thursday, August 17, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
11. Thursday, August 24, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
12. Thursday, August 31, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
13. Thursday, September 7, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
14. Thursday, September 14, 2023 6:00 PM - 7:00 PM
Session Description
About the Pro
Pro Expertises
Pro Locations

Yngrejunior träning

Träningen riktar sig till tjejer och killar från 6-12 år som vill testa på och träna golf. 

Träningarna kommer att genomföras av Robert Johansen och Tim Berg med lite support av duktiga juniorer.

Träningstiden är 18:00 till 19:00 men det är bra att träna lite före och efter på egen hand.

Kostnad för träningarna hela säsongen 14 tillfällen kostar 600 kr. Avgiften faktureras av Tjörns Golfklubb.

Vi har en testa på tid fram till 18 maj, vill du vara med efter det på dom kommande träningarna så skickar klubben en faktura.

Med vänlig hälsning,

Tränarna