Want to use the app instead?
ProTrainer
Veckoträning yngre juniorer
13 x Appointments
General
Sunday, May 8, 2022 - Sunday, September 11, 2022
Tjörns Golfklubb RÄVLANDA 121 471 93 KÅLLEKÄRR Sweden
SEK
0.00
Sign up
1. Sunday, May 8, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
2. Sunday, May 15, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
3. Sunday, May 22, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
4. Sunday, May 29, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
5. Sunday, June 5, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
6. Sunday, June 12, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
7. Sunday, June 19, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
8. Sunday, June 26, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
9. Sunday, August 14, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
10. Sunday, August 21, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
11. Sunday, August 28, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
12. Sunday, September 4, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
13. Sunday, September 11, 2022 5:00 PM - 5:55 PM
Session Description
About the Pro
Pro Expertises
Pro Locations

Träning Söndag eftermiddag 17:00 till 17:55.

Träningen riktar sig till tjejer och killar från 6-12 år som inte har grönt.

Kostnad för träningen faktureras av Tjörns Golfklubb och träningen kostar 300 kr för hela säsongen.